Tiles & Bath a Tiles Project 2023
Obklady a dlažby

Tiles & Bath a Tiles Project 2023

Přehled nejnovějších trendů v obkladech a dlažbách

Katalogy Tiles & Bath 2023Tiles Project 2023 nabízejí ucelený přehled nejnovějších trendů v obkladech a dlažbách. Tyto katalogy jsou plné inspirace pro interiérové designéry, architekty a majitele domů, kteří hledají moderní a funkční řešení pro své interiéry.

V těchto katalozích najdete produkty předních španělských a italských keramických značek jako jsou Metropol, Keraben, Ibero a Keope. Tyto značky jsou dlouhodobě známy pro svou kvalitu, design a inovaci, a tak se můžete těšit na produkty nejvyšší kvality.

Trendy, které jsou v těchto katalozích zvýrazněny, se vyznačují jednoduchým, minimalistickým stylem a přírodními motivy. Jednou z nejvýraznějších trendů jsou obklady a dlažby, které napodobují přírodní materiály jako jsou kámen, dřevo nebo beton. Tyto produkty jsou vyráběny pomocí pokročilých technologií, které umožňují vytvářet dokonalé imitace přírodních materiálů s vysokou přesností.

Dalším trendem jsou pastelové barvy, které jsou velmi oblíbené v moderních interiérovém designu. Tyto barvy přinášejí do interiéru jemnost a harmonii, a jsou velmi snadno kombinovatelné s dalšími barevnými odstíny.

Nejnovější trendy v obkladech a dlažbách také zahrnují velkoformátové obklady a dlažby, které se vyznačují velkým formátem a minimálními spárami. Tyto produkty jsou velmi oblíbené v moderním interiérovém designu a umožňují vytvářet velké, jednotné plochy bez přerušení.

Kromě toho se v katalozích objevují také produkty s metalickými povrchy, které přinášejí do interiéru sofistikovanost a luxus. Tyto produkty jsou velmi moderní a lze je použít jako zajímavý prvek v interiérovém designu.

Katalog Tiles 2023

Tiles 2023

Katalog Project Tiles 2023

Project Tiles 2023