Designové teplo
Koupelna

Designové teplo

Koupelnové radiátory do moderní koupelny

Koupelnové radiátory jsou důležitým prvkem v každé koupelně, protože nejenže zajišťují příjemné teplo, ale také mohou být stylovým prvkem v moderním interiéru. V tomto článku se zaměříme na několik zajímavých designových radiátorů s vynikajícím poměrem cena/výkon, které se hodí do každé moderní koupelny.

Meteor je jedním z nejpopulárnějších koupelnových radiátorů díky svému minimalistickému designu. Radiátor má široké ploché profily uspořádané ve stejné vzdálenosti od sebe a s charakteristickým prohnutím profilů ve tvaru písmene „C“ pro snadné zavěšení ručníků. Meteor je k dispozici ve třech moderních barevných variantách – bílé, černé a metalické grafitové.

Firma Zehnder nabízí zajímavé koupelnové radiátory jako je Zeta s jasnými tvary a střídmou elegancí. Kazeane s prvotřídním komfortem v moderním designu. Nebo klasický radiátor Aura s přímými liniemi, který se hodí do každé moderní koupelny v bílé a kvalitní chromované úpravě.

Specialista na koupelnové radiátory P.M.H. má v nabídce oblíbený koupelnový radiátor Rosendal, který je neobvykle prostorově nenáročný a doplněn o háčky pro snadné zavěšení ručníků. Hranatá verze odvozená od Rosendalu se jmenuje Pluto a patří mezi nejužší radiátory na trhu. Další zajímavou variantou je Theia. Svislé a vodorovné trubky pro jednoduché zavěšení ručníků ze strany a opět pomocí háčků.

Pokud máte topení v podlaze a řešíte sušení ručníků, nabízí se několik variant elektrických sušáků jako Einar, Lasse nebo Venus.

Koupelnové radiátory jsou důležitým prvkem v každé moderní koupelně a výběr správného radiátoru může být klíčový pro celkový design. Výše zmíněné radiátory nabízejí skvělý poměr cena/výkon a přináší do vaší koupelny nejen účinné vytápění, ale i styl.

Při výběru koupelnového žebříku je  důležité nezapomenout na vhodnou volbu příslušenství v podobě topné tyčetermostatického ventilu. Je důležité brát v úvahu velikost a výkon koupelnového žebříku, sladit design a barvu, aby bylo zajištěno optimální fungování a kompatibilita.