Nevíte si rady s tím, jaké obklady, dlažby vybrat? Nejprve si rozmyslete, jestli byste rádi imitaci mramoru, kovu, betonu, stěrky nebo kamene či preferujete imitaci dřeva, kterou jen těžko rozeznáte od originálu! Pro chalupu nebo milovníky starých časů doporučujeme neminout styl dlaždic patchwork & vintage.

→ Tip: V sekci imitující kov se zaměřte na dlažby od italské keramičky EnergieKer a její série Flatiron, Magnetic a z katalogu Tiles 2022 je to série Orion a Santa Fé. U betonové stěrky stojí za zmínku dlažba Parker nebo Star, obě jsou dodávané v několika rozměrech a barevných variantách. V sekci imitace kamene můžeme doporučit osvědčené série Agathos, Cashmere, Stone Cement  a nebo Swisstone od keramičky Keope. Imitaci dřeva k nerozeznání od pravého nabídne série Padouk, Woodbreak a Woodenai, jedno povedenější prkno než druhé. A nakonec mramory, prvek jedné stěny vhodný pro kombinaci s neutrálními tóny a po letošní výstavě i s keramickými páskami. Zde se podívejte na série Callacata, Statuario Imperiale, Onyx a Sahara Noir, díky nový moderním technologiím se dá vidět povrch, který už v přírodě neuvidíte.

Výběr je široký, stačí se jen inspirovat.

→ Tip: S radostí vám představujeme nejnovější katalogy Tiles 24/25 obkladů a dlaždic, které nejenom nabízejí širokou paletu možností, ale také vás zvou k větší představivosti při plánování budoucí koupelny.

  • Tiles 2024
  • Project tiles 2024
  • Big tiles 2024

Zobrazen 1. – 12. z 85 výsledků

Zobrazit postranní panel