Koupelnová skříňka Opera Duo
Koupelna

Skříňka Opera Duo

V dnešním článku se zaměříme na jedinečný prvek koupelny, a to koupelnovou skříňku Opera DUO. Tato skříňka představuje nejnovější přírůstek do série koupelnových skříněk, která nese jméno prostě a jednoduše – Opera. Každý detail této skříňky je dotažen k dokonalosti a každá zásuvka přináší usnadnění vašeho každodenního života.

Od původního modelu Opery, který oslovil mnohé svou kombinací širokého úložného prostoru a skryté zásuvky, až po následující verzi Opera PLUS, která přidáním niky zajistila více místa pro uložení a atraktivní propojení dvou skříněk pro dvě umyvadla, jsme si uvědomovali, že stále existuje poptávka po tradičních dvouzásuvkových modelech.

A tak přichází na scénu Opera DUO, abychom uspokojili i ty, kteří upřednostňují dostatek úložného prostoru. Tento nový přírůstek do série nabízí dvě samostatné zásuvky, které umožňují individuální a praktické uskladnění. A to nejlepší? I zde můžete vybírat z bohaté palety 24 dekorů dřeva a laků, abyste mohli skříňku sladit s celkovým designem vaší koupelny.

Opera DUO tak představuje vyvrcholení naší úspěšné série koupelnového nábytku. Každý si zde najde to pravé řešení pro splnění svých představ o koupelnové skříňce, která se stane odrazem vašeho osobního stylu.

Související příspěvky