Kaldewei Sound Wave
Koupelna

Zažijte koupání v tónech

Zažijte koupání v tónech s inovativním systémem SOUND WAVE od Kaldewei

Existuje něco lepšího, než si po náročném dni dát horkou koupel a při tom poslouchat hudbu? ANO! Koupat se ponořen uprostřed oblíbené hudby. Náš inovativní systém SOUND WAVE to umožňuje. Koupací vana se totiž dokáže změnit v ušlechtilou ozvučnici. A díky vodě je zvuk dokonce ještě plnější. Užívejte si jedinečného zvukového zážitku nad i pod vodou.

Když přichází čas relaxace a odpočinku, není nic takového jako horká koupel, která nás uvolní a zrelaxuje. A co kdybyste mohli toto uvolňující rituál ještě více obohatit? Společnost Kaldewei představuje revoluční inovaci, která spojuje svět vzácných koupelnových okamžiků s poslechem hudby a zvuků – SOUND WAVE.

Tato inovativní technologie vás zve k tomu, abyste se nechali unést hudbou nejen nad hladinou vody, ale i pod ní. Tímto způsobem se koupací vana stává zvukovým rájem, kde si můžete vychutnat nejen teplou vodu, ale také oblíbené melodie a zvuky, které vás provedou relaxací bez ohledu na to, zda jste nad nebo pod vodou.

SOUND WAVE - zvuková oáza v koupelně

Kaldewei přináší jedinečné spojení koupele a hudby díky svému patentovanému systému SOUND WAVE. Koupelnový audiosystém je instalován společně s koupací vanou. Na vnější stranu vany je připevněno šest akustických desek a dvě rezonanční tělesa. Tyto audiokomponenty jsou pečlivě chráněny, aby nedošlo k poškození smaltované oceli vany.

Zvukové měniče jsou propojeny s přijímačem a řídicím boxem, a ty jsou zase napojeny na zdroj energie. SOUND WAVE přehrává hudbu z jakéhokoliv zařízení s Bluetooth®. Stačí, aby se přehrávač nacházel v dosahu do deseti metrů. Ovládání hudby je zajištěno pomocí vašeho přístroje (smartphone, notebook, tablet, PC), který je již propojen se SOUND WAVE. Tím pádem můžete snadno ovládat své oblíbené skladby přímo ze svého zařízení.

Systém SOUND WAVE od Kaldewei přináší nový rozměr do vašich koupelnových rituálů. Umožňuje vám ponořit se do světa hudby a zvuků při koupání, a to jak nad, tak pod vodou. Tato inovace spojuje uvolnění, pohodlí a poslech hudby do jedinečného zážitku, který jistě zvýší radost z vašich chvilek odpočinku.

Tento úžasný systém máme již nainstalovaný na naší vzorkovně. Pokud máte zájem, můžete se přijít osobně přesvědčit o tom, jak SOUND WAVE dokáže proměnit váš koupací rituál v nezapomenutelný zážitek plný hudby a uvolnění.