Koupelna

Koupelnový nábytek SONATA

Koupelnový nábytek Sonata od předního českého výrobce je vynikající volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, moderní a funkční nábytek pro svou koupelnu.

Jedním z hlavních rysů koupelnového nábytku Sonata je jeho umyvadlo značky Geberit Smile Square. Toto umyvadlo je vyrobeno z kvalitní keramiky a má moderní design, který skvěle ladí s ostatními prvky koupelny. Umyvadlo je také velmi praktické. Poskytuje dostatek prostoru pro mytí a úpravu vlasů.

Dalším důležitým prvkem koupelnových skříněk Sonata jsou zásuvky. Ty jsou vybaveny masivními chromovanými madly, které usnadňují otevírání a zavírání zásuvek. Tento prvek je velmi důležitý pro pohodlné používání koupelnového nábytku.

Třetí, tzv. skytá, zásuvka na drobné věci je také velmi užitečný prvek. Umožňuje uchovávání menších předmětů, jako kosmetiku, hřebeny, kartáčky na zuby, v bezpečí a mimo dosah před zvědavýma očima.

Koupelnová skříňka Sonata je vyrobena z materiálů MDF a LTD a je dostupná ve 24 různých odstínech dřevěných a lakovaných povrchů. To znamená, že si můžete vybrat nábytek, který dokonale ladí s vaší koupelnou a jejím designem. Skříňka Sonata je k dispozici v několika velikostech (šířkách) – 60, 75, 90 a 120 cm. Můžete si tak vybrat velikost, která nejlépe vyhovuje prostoru vaší koupelny.

Koupelnový nábytek Sonata přináší dokonalé vyvážení moderního a funkčního designu.

V ukázce koupelny jsme se snažili propojit pastelové obklady ze série Aqubella o módní prvek betonové stěrky a koupelnový nábytek Sonata.