IBERO BOULEVARD
Obklady a dlažby

Vyber dekor, zvýrazni stěnu

Trendy v obkladech

Jedním z nejnovějších trendů v obkladech jsou dekorativní prvky, které se nacházejí v téměř každé sérii obkladů. Oproti minulosti jsou tyto dekory nyní dodávány za cenu za metr čtvereční, což umožňuje větší využití a fantazii. Dekory jsou dodávány v barvách korespondujících se základními barvami, což umožňuje použití varianty “tón v tónu”, nebo variantu dekoru v kontrastní barvě.

Proč zvolit dekor?

Použitím oblíbené varianty led zrcadla se ještě více zvýrazní výraz dekorované stěny a vše je sladěné a nechává vyniknout ostatním zařizovacím předmětům. Takto sladěná koupelna nejenže nezevšední, ale stane se dokonalou harmonií.

Dekory jsou navíc skvělým způsobem, jak dodat stěnám v koupelně nebo jinde určitou eleganci a originalitu. Zatímco dříve byly dekory poměrně vzácné a drahé, dnes jsou k dispozici v mnoha variantách a mohou být zakoupeny za velmi přijatelnou cenu.

Jak vybrat dekor?

Při výběru dekoru je důležité myslet na celkovou koncepci interiéru a zvolit dekor, který se sladí s barvami stěn, podlahou, nebo s dalšími prvky v místnosti. Pokud máte rádi kontrasty, můžete zvolit dekor v kontrastní barvě, který zvýrazní stěnu. Nebo pokud se snažíte o klidnější a harmoničtější atmosféru, můžete zvolit dekor “tón v tónu”.

Při správném výběru dekoru může být koupelna, nebo jiný prostor v domě či bytě, dokonalým místem pro relaxaci a odpočinek. Navíc dekor dodá stěnám určitou originalitu a eleganci. A to za velmi přijatelnou cenu. Proto neváhejte a vyberte si ten správný dekor pro vaši místnost a nechte se unášet jeho kouzlem.