Sprchový kout Cada XS
Koupelna

Než si vyberete sprchový kout

Rádi bychom Vám pomohli s výběrem sprchového koutu, který je důležitou součástí Vaší koupelny a používáte ho každý den. Proto byste měli pečlivě zvážit, jaký typ sprchového koutu si pořídíte.

Prvním faktorem, který byste měli zvážit, je typ otvírání dveří. Posuvné dveře nahrazují klasické otevírání dveří ven/dovnitř a umožňují snadný a pohodlný vstup a výstup ze sprchového koutu. Otevírání dovnitř umožní v menších koupelnách snadnější pohyb kolem sprchového koutu a přispěje k jeho rychlejšímu proschnutí do dalšího sprchování.

Dalším faktorem, který je důležitý pro výběr sprchového koutu, je výrobce. Moderní technologie a vývoj u výrobců zajistí, že jejich výrobky budou sloužit dlouhou dobu a počáteční investice do kvality se Vám vrátí. Pokud tedy hledáte kvalitní a spolehlivý kout, zvažte nákup u výrobců, kteří nabízejí dlouhodobou dostupnost náhradních dílů. Na našem webu najdete různé typy sprchových koutů od různých výrobců, které Vám pomohou vybrat ten správný.

Pokud bychom měli doporučit konkrétní model, v případě čtvercového provedení je to sprchový kout Cada XS. U sprchových dveří s požadavkem co nejširšího vstupu je to jednoznačně Liga zalamovací dveře. U posuvných variant je to CaduraNica, kde je v nabídce kromě základní úpravy aluchrom i moderní bílá a černá barva. To platí i pro stále více oblíbenou variantu Walk in, kde stejné série nabízí zajímavou posuvnou variantu. Nicméně, každý má své vlastní preference a proto je důležité prohlédnout si všechny varianty na našem webu, abyste si mohli vybrat sprchový kout, který splňuje Vaše požadavky.